Solar Lamba Fiyatları Ve Avantajları

Solar Lamba Fiyatları Ve Avantajları

Hem büyük ölçüde sizlere enerji tasarrufu sağlayan hem de istediğiniz mekanları aydınlatan solar lambalar sayesinde çok rahat edeceksiniz. Oldukça kullanışlı olan bu lambalar kaynağını güneşten alır. İç ve dış her türlü ortamı en az enerjiyle aydınlatan bu lambaları fabrika, iş yerleri, otoparklar, tesisler, park, bahçe ve sokaklar ya da evinizin dış mekanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gündüzleri güneşin ışığından aldığı enerjiyi kendinde depolayarak geceleri kullanan bu ürünler aynı zamanda otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Sizleri elektrik masrafından kurtaran solar lamba fiyatları ise kullanacağınız alanın genişliğine ve tercih ettiğiniz ürün çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Bahçenizi Solar Lambalar İle Aydınlatabilirsiniz

Ev ve iş yerlerinizde can ve mal güvenliğinizi sağlamanız için gerekli olan aydınlatma ihtiyacınızı solar lambaları kullanarak giderebilirsiniz. Sensorlu olarak çalışan bu lambalar hareketi algıladığından otomatik olarak yanmaya başlar. Hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de gereksiz yere enerji harcamanızı önleyen bu lambalar sayesinde elektrik tasarrufu sağlayabilirsiniz. Elektriğin bulunmadığı yerlerde de rahatlıkla çalışabilen bu ürünlerde farklı renkler bulunmaktadır. Aydınlatma kapasitesi ve renk çeşitlerine göre değişen solar lamba fiyatları oldukça ekonomiktir. Sizlere elektrik tasarrufu sağlamanıza yardımcı olan bu ürünleri bahçenizde dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Bahçe kapısına ya da yerden aydınlatma şeklinde kullanabilirsiniz. Evinizin terası veya balkonunda da kullanabileceğiniz bu lambaları kış bahçesi gibi yarı kapalı mekanlarda da tercih edebilirsiniz.

Solar Lambalar İle Enerji Tasarrufu Sağlayın

Düşük enerji ile çalışan solar lambalarla en yüksek enerji verimini elde edebilirsiniz. Sizlere ciddi anlamda kar sağlayan bu ürünleri elektrik şebekesinin olmadığı dağ evi, bağ, bahçe, sokak, cadde gibi mekanlarda kullanabilirsiniz. Güneş ışığını algılama özelliğine sahip olan bu ürün sabah gün ağardığında otomatik olarak söner. Geceleri ise hava karardığında kendiliğinden yanmaya başlar. Işığı algılayan bu lambaları açıp kapama ve sürekli kontrol etmekle uğraşmanıza gerek yoktur. Ayrıca karanlıkta hareketi algıladığından otomatik olarak yanar. Böylece gereksiz yere lambanın yanması önlenir. Sizlere maksimum seviyede tasarruf etmenize yardımcı olan solar lamba fiyatları200TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Solar Lambaların Özellikleri

Hem günlük kullanım için uygun olup hem de dekoratif bir görünüm sağlayan bu lambalar kullanıldıkları mekanı en iyi şekilde aydınlatır. Mekanın genişliğine göre birkaç tane kullanabileceğiniz lambaları farklı renklerde tercih edebilirsiniz. Şık görünüme sahip olan bu ürünlere hiçbir bakım ve onarım yapmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com/?p=1851
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram
Solar Lamba Fiyatları Ve Avantajları
Etiketlendi:                                     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram