İnternetten Yazı Yazarak Para Kazanabilirsiniz

Evde internetten başında vakit geçirirken para kazanmakta isterseniz internette yazı yazdıran sitelerden bir olan SEOtorite.com. sitesinden yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Ev hanımları emekli öğrenci çalışan olup boş vakitleri olan ve paraya ihtiyacı olanlar için ideal bir iş. Hele bide araştırma yapmayı seviyorsanız sizin için eğlenceli bir iş olacaktır. Ben güzel yazı yazabilir derseniz ve araştırmayı seven meraklı biri iseniz haydi bildiklerinizi paylaşmak için ev ortamında kahvenizi yudumlarken para kazanın şansını sunan kuruluş parmaklarınızın ucunda. İnternette geçirdiğiniz vakitleri nakde çevirin. Aile bütçesine katkıda bulunun.

 

Yazı Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten bulabileceğiniz yazı yazma sitesi olan sitelerden birine başvurarak örnek yazılarınızı yükleyerek değerlendirilmesinin ardından yazınızın beğenilmesi ile site editörünün verdiği konularda en az 350 kelime olması şartı ile yazacağınız yazının karşılığında ücret alabilirsiniz. Ne kadar çok vakit verirseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz( ne kadar iş o kadar para)bu işlerin ortak özelliğidir. Evde çocukları olan bayanlar onları bırakıp işe gitmek yerine hem çocuklarıyla zaman geçirip hem de para kazanabilirler bilgisayar ve kahveden vazgeçemeyenlere, evinin rahat ortamında çalışmak isteyen kişiler için yazı yazma sitesi büyük avantajdır. Yazılarımızı büyük bir zevkle yazıp bir de fotoğraf ekliyoruz. Makalemizin onayı ile paramızı da hesabımızda görebiliyoruz. İşte bu kadar kolay…

İyi Makale Nasıl Yazılır?

Makalenizin güzel olması için önce konuyu iyi kavramak gerekir. Hangi konuyu yazacağımızı ve bu konunun hangi amaçla yazıldığına örneğin: Bilgi amaçlımı, tanıtım amaçlımı, satış teşvik amaçlımı… Olduğuna dikkat ederek yazımızı yazabiliriz. Yazı yazma sitesi size zaten bu konu hakkında bilgi verecektir. Bu gibi kullanım amacına uygun olarak kazımızı yazarız alt başlıkların anahtar kelime aynı doğrultuda olmalıdır. Alt başlık çok farklı bir anlam içermemelidir. İlk olarak giriş kısmına açıklaması yapılır. en az iki alt başlık atılarak yazıyı hazırlarız başlıktaki kelimelerin ilk harfleri büyük yazılmalıdır.  İmla kurallarına uygun, noktalama işaretlerini doğru bir şekilde kullanarak yazımızı tamamlarız. Arama motorunda üs sıralarda olması için seo uyumlu olması gerekir. Ve uygun bir resim kullanarak makalemizi tamamlarız. Her yazı yazma sitesi kendine uygun olarak makalelerinde bazı özellikleri ve kelime sayıları farklılaşabilir. Ben seotorite.com sitesinin makaleler de de aradığı özelliklerden naçizane bahsettim bende bu yazarlardan biriyim işimi çok seviyorum bütün yazma aşığı arkadaşlarımı sitemize bekliyorum.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com/?p=1847
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram
İnternetten Yazı Yazarak Para Kazanabilirsiniz
Etiketlendi:                             

İnternetten Yazı Yazarak Para Kazanabilirsiniz” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram