ULUSLARARASI DİSTRİBÜTÖRLÜK – ALIM-SATIM-ORTAKLIK TALEPLERİ-9

İşbirliği, alım, satım ve distribütörlük çağrılarının detaylarının bulunduğu tabloyu tablonun en altındaki bardan klavyedeki ok tuşları ile sağa sola kaydırarak tüm sütunları görebilirsiniz.

 

İndisÜlke / Firma / Kişi AdresWeb Sitesi /e-mail / telefonSektörTalepÜrün
1UKRAYNA /AUGUST-KIY LTD9 Lugova St., Kyiv, Ukraine, 04074, ,www.august-kiy.kiev.ua / august@august-kiy.kiev.ua / +380.44.496-1-496GıdaSatımUkrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından August-Kiy LTD şirketinin ülkemize çeşitli tahıllar, buğday ve mısır unu, şeker ve mısır, bezelye gibi tahıllardan oluşan 15 çeşit ürün satmak istediği bildirilmiştir.
2SLOVENYA / FEJSAL İMERİ / Fejsal imerifejsal81@hotmail.com / +992.918.343000GıdaSatımTOBB Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kapsamında her yıl düzenlenen etkinliklerden 19.’suna katılan Tacikistanlı iş adamı Mamur Sharif, Birliğimize başvurarak, ellerinde Tacikistan’ın Hocent Bölgesinden 7 yıl içinde toplanmış 150 ton civarında çiçek balı (saf nektar balı) bulunduğunu ve 6 USD/kg fiyattan Türkiye’ye ihraç etmek istediklerini bildirmiştir.
3UKRAYNA /VASILKIVSKA / Lytvyn Volodymyr VolodymyrovychRadyanska St, 19, village Zeleny Bir, Vasilkivsky district, Kyiv region, 08635, Ukraine, ,shpig2008@ukr.net / +380.96.776-86-37GıdaSatımUkrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, kuru ve sıvı yumurta ürünleri, kuru bira mayaları üreten Vasilskivska şirketinin ürünlerini ihraç etmek istediği bildirilmiştir. Ürün çeşitleri: yumurta tozu, yumurta sarısı tozu, kurutulmuş fermente edilmiş yumurta sarısı, yumurta akı tozu, sıvı yumurta karışımı, sıvı yumurta sarısı ve kuru bira mayası.
4TÜRKMENİSTAN / BEGENC ATABAYEV / Begenc Atabayevelinsowda@mail.ruPlastikAlımTürkmenistan’da bir süt ürünleri işletmesinde üretim müdürü olan Begenc Atabayev, yoğurt üretimine başlamayı planladıklarını, Türkiye’deki yoğurt kabı üreticileriyle irtibat kurmak istediklerini ve uygun teklif verecek firmalarla çalışmak istediklerini bildirmiştir. Üniversiteyi Türkiye’de okuduğunu ifade eden Begenc Atabayev, yazısında bu işe Türkiye’nin de katkısının olmasını istediğini belirtmiştir.
5UKRAYNA /Trade House Rud Exhaust System LLC / Liudmila Rudwww.rudwoodstove.com / rudtradehouse@gmail.com / +380.50.638 20 21IsıtmaSatımUkrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, konvektif odun sobaları ve aksesuarları (convective heating wood stove HCDCS Code: 73218900, convective heating wood stove with cooking top HCDCS Code: 73211190, stovebase HCDCS Code: 73219000, wood stove for cooking dishes “Baker” HCDCS Code: 73211110, wood stove for cooking dishes “Roma” HCDCS Code: 73211110) üreticisi olan Trade House Rud Exhaust System LLC şirketinin ürünlerini ülkemize de satmak istediği bildirilmiştir.
6TUNUS / SOFECO / Mr Abderraouf FEKIZI Poudrière pep d’entreprises Sfax innov 2 – 3000 Sfax Tunisie, sofeco@gmx.net / +216.74.440 003MakineAlımT.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği tarafından SOFECO firmasının ülkemizden nümerik kontrollü freze tezgahı (GTİP No: 8459.51) almak istediği bildirilmiştir.

T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği tarafından SOFECO firmasının ülkemizden elektrikli fırın (GTİP No: 8514.30) almak istediği bildirilmiştir.
7ALMANYA / MEMET YURDAKULRandowstr. 10 22547 Hamburg/Germany, memetyurdakul@web.de / +49.40.69913427FinansSatımFirmanın Suudi Arabistan ve Dubai kaynaklı fon kredileri ile uygun koşullar ve düşük faizle orta ve büyük projelere kredi temin ettiği ve kredi gerçekleşene kadar müşterilerine danışmanlık desteği de verdiği bildirilmiştir.
8ALMANYA / CATENON / Daniela Fellettiwww.catenon.com / dfelletti@catenon.comİnsan KaynaklarıAlımUluslararası ölçekte çalışan bir insan kaynakları-danışmanlık şirketi olan CATENON’un müşterisi olan BRİSA Bridgestone Sabancı adına, home ofis yöntemiyle Almanya’da çalışacak genç bir danışman aradığı bildirilmiştir. Üniversite mezunu olup, otomotiv lastikleri endüstrisi ya da otomotiv endüstrisinde 3-5 yıllık bir deneyimi bulunması gereken danışmanın özetle; Brisa’nın bayileri ve müşterilerini ziyaret ederek yaptığı inceleme, araştırma sonuçlarını, düşüncelerini ve tespitlerini Şirketin Uluslararası Piyasalar Yöneticisine raporlaması beklendiği ifade edilmiştir.
9BOSNA HERSEK / MİRSAD DZEKO / Mirsad DzekoIsaka Samokovlije 65 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, mirsad_sarajevo@hotmail.com / +387.60.34 40 083TercumanlıkSatım1998-2007 yılları arasında Türkiye’de lise ve ardından lisans düzeyinde eğitim aldıktan sonra ülkesine dönen Mirsad Dzeko, turistik geziler ya da iş toplantısı gibi etkinliklerde tercüme ihtiyacı olanlara Türkçe-Boşnakça tercümanlık hizmetleri vermek istediğini bildirmiştir.
10KATAR / FALCON TRADING COMPANY / Sami MatarDoha – Qatarwww.ftcwll.com / sami@falconserves.com / +974.55.500698KimyaSatımKörfez’de kurulmuş ilk rejenere kauçuk ve lastik tozu fabrikasının ürünleri ile ilgilen firmalar arandığı bildirilmiştir.
Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com/?p=1793
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram
ULUSLARARASI DİSTRİBÜTÖRLÜK – ALIM-SATIM-ORTAKLIK TALEPLERİ-9
Etiketlendi:                                                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram