ULUSLARARASI DİSTRİBÜTÖRLÜK – ALIM-SATIM-ORTAKLIK TALEPLERİ-8

İşbirliği, alım, satım ve distribütörlük çağrılarının detaylarının bulunduğu tabloyu tablonun en altındaki bardan klavyedeki ok tuşları ile sağa sola kaydırarak tüm sütunları görebilirsiniz.

 

İndisÜlke / Firma / Kişi AdresWeb Sitesi /e-mail / telefonSektörTalepÜrün
1UKRAYNA /PC "Slavutich-Tara"/ Kirill Stariy / Manager of FEAUkraine, Zaporozhye prosp.Lenina, bud.187, kv.33, ,kirill.stariy@stszp.com.ua

/ +380.661.930407
YemSatımUkrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, bira üretiminde kullanılan tahılların posasından birçok hayvan türü için yüksek kalitede proteinli yem üreten PC "Slavutich-Tara" firmasının ürünlerini satmak istediği bildirilmiştir. Ürünün hayvan yetiştiriciliğinde, kanatlı yetiştiriciliğinde, domuz yetiştiriciliğinde, yem katkı maddesi olarak balık yetiştiriciliğinde yaygın olarak kullanıldığı ve protein ve elyafa ek olarak hayvanlar için gerekli maddeleri (kalsiyum, fosfor, magnezyum, potasyum, sodyum, iyot, karoten, vitaminler E, B1, B2, B4, B5) içerdiği belirtilmiştir. Ayrıca bira tahıl posalarının kullanılmasının çiftliklerin yem alım maliyetlerini önemli ölçüde düşürdüğü ve ağırlık kazanımı ve süt üretimini önemli ölçüde arttırdığı belirtilmiştir.
2İRAN / Novin Industrial & Commerce / Mustafa İlkılıçTehranmilkilic@hotmail.com / 90.530.5216170GıdaAlımFirmanın sürekli tedarik kaydıyla Türkiye’den aylık 300 Ton tavuk yağı almak istediği bildirilmiştir. Tavuk yağının asit oranı düşük, tortusuz ve berrak özelliklere sahip ürün olması gerektiği belirtilmiştir.
3İTALYA /D.O.S. SRL / Davide Pierucciwww.dostartufi.com / davide@dostartufi.com / 39.0742.22440GıdaSatımİtalyan Ticaret Odası Derneği tarafından, trüf mantarı üreticisi olan D.O.S. SRL firmasının Türkiye’de gıda maddeleri ithalatçıları aradığı bildirilmiştir.
4TACİKİSTAN / MEHROJ LLC / Mamur Sharifi mamur20@hotmail.com / +992.918.343000GıdaSatımTOBB Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kapsamında her yıl düzenlenen etkinliklerden 19.’suna katılan Tacikistanlı iş adamı Mamur Sharif, Birliğimize başvurarak, ellerinde Tacikistan’ın Hocent Bölgesinden 7 yıl içinde toplanmış 150 ton civarında çiçek balı (saf nektar balı) bulunduğunu ve 6 USD/kg fiyattan Türkiye’ye ihraç etmek istediklerini bildirmiştir.
5UKRAYNA / BOYARD-PLUS LLC 15 KHRESCHATYK ST. BOYARKA, KYIV REGION UKRAINE 08115,www.divall.com.ua / info@divall.com.ua / +48.533.782007 / +380.44.4555977GıdaSatımUkrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından; helal sertifikalı ekmek kırıntı ürünleri üreticisi olan firmanın ürünlerini Ülkemize de ihraç etmek istediği bildirilmiştir. Firmanın, birinci sınıf un ve doğal meyve ve bitki özleri vb. yüksek kalitede doğal hammaddeler kullandığı ve ürünlerinin et ve balık esaslı hazır gıdalar üreticileri arasında çok popüler hale geldiği belirtilmiştir.
6UKRAYNA / VASILKIVSKA / Lytvyn Volodymyr VolodymyrovychRadyanska St, 19, village Zeleny Bir, Vasilkivsky district, Kyiv region, 08635, Ukraine, shpig2008@ukr.net / +380.96.776-86-37 / +380.96.776-86-38GıdaSatımUkrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, kuru ve sıvı yumurta ürünleri, kuru bira mayaları üreten Vasilskivska şirketinin ürünlerini ihraç etmek istediği bildirilmiştir. Ürün çeşitleri: yumurta tozu, yumurta sarısı tozu, kurutulmuş fermente edilmiş yumurta sarısı, yumurta akı tozu, sıvı yumurta karışımı, sıvı yumurta sarısı ve kuru bira mayası.
7UKRAYNA / KHERSONSKY KHLİBOCOMBINAT PJSC / Oleksandr Vlasenko / International Relations Manager30 Chervonostudenska Str., Kherson, 73024, Ukrainewww.hleb.kherson.ua / a.vlasenko@hleb.ks.ua / +380.95.3883745GıdaSatımUkraynalı ekmek ve unlu mamuller fabrikası PJSC "Khersonsky Khlibocombinat" firmasının uzun saklama ömrü ve büyük bir ürün yelpazesine sahip olan unlu mamullerini ihraç etmek istediği bildirilmiştir. Şirketin bir tanesi sadece şekerleme üreten üç tesisten oluştuğu ve diğer iki tesisin biri günde 40 tona kadar pişmiş mamul ürettiği belirtilmiştir. Şirketin ayrıca, dış pazar için dondurulmuş unlu mamullerin üretimi ile ilgili yeni bir proje hazırladığı belirtilmiştir.
8İTALYA / COLORPACK SRL / Colzani Giancarlowww.colorpack.com / g.colzani@colorpack.com / +39.02.967 99590KimyaAlımİtalyan Ticaret Odası Derneği tarafından, endüstriyel sprey boya üreticisi olan COLORPACK SRL firmasının Türkiye’deki saf aseton üreticileri ile bağlantı kurmak istediği bildirilmiştir
9TUNUS / SOFECO / Mr Abderraouf FEKIPoudrière pep d’entreprises Sfax innov 2 – 3000 Sfax Tunisie, ,sofeco@gmx.net / +216.74.440 003KimyaAlımT.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği tarafından SOFECO firmasının ülkemizden silikon (GTİP No: 3910.00) almak istediği bildirilmiştir.
10KATAR / FALCON TRADING COMPANY / Sami MatarDoha – Qatarwww.ftcwll.com / sami@falconserves.com / +974.55.500698KimyaSatımKörfez’de kurulmuş ilk rejenere kauçuk ve lastik tozu fabrikasının ürünleri ile ilgilen firmalar arandığı bildirilmiştir.
Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com/?p=1686
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram
ULUSLARARASI DİSTRİBÜTÖRLÜK – ALIM-SATIM-ORTAKLIK TALEPLERİ-8
Etiketlendi:                                                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram