İŞ ARAYANLARIN İŞ ARAMA İLANLARI, 3 HAZİRAN CUMARTESİ 2017’DE YAYINLANACAK… İLAN BIRAKMAK İÇİN HEMEN ÜYE OLUN…

İş ve Staj arayanlar için sitemizde her hafta uzmanlıklarını ve çalışabileceği işleri kısaca bildirebileceği ilan sayfaları yayınlanacaktır.

Haftalık ilan paketi, çeşitli sosyal medya araçlarında da yayınlanacak ve spesifik olarak bölgeye bağlı size ulaşımlar daha hedef odaklı olacaktır.

KURALLAR

 • Burada gizlilik esastır, kendinizi tanıtırken, istemiyorsanız isim vermeniz gerekli değildir. Rumuz da kullanabilirsiniz. Telefon numarası vermek zorunlu değildir. Ama kesinlikle sıklıkla kontrol ettiğiniz bir e-mail adresinizi ilanınızda vermeniz gerekmektedir.
 • Kişisel  bilgilerinizi ve kariyer alanınızı ve geçmişinizi tanıtırken kelime sınırı yoktur. Ama karşı tarafın sizi sıkılmadan okuyabilmesi için anahtar kelimeleri ve varsa katıldığınız proje ya da kritik görevler, onları yazmanız daha etkili olacaktır.
 • Türkiye çapında sitemizi takip eden firmalar size ulaşmakta zorluk çekmemelidir. Sitemiz bu konuda ticari bir aracılık yapmamaktadır. Dolayısı ile hiçbir yükümlülük kabul edilmemektedir.
 • Bu yüzden, iş arama ilanınızı verirken, lütfen kendi şartlarınızı gözden geçirip, örneğin mevcutta çalışıyor iseniz, firmanızla aranızdaki hukuki bağlılıkları göz önünde bulundurarak, gizlilik esaslarınıza uyunuz.
 • Mevcut bir yerde çalışıyor iseniz ve iş değiştirmek amacındaysanız ve kimliğinizin bilinmesini istemiyorsanız lütfen bu bilgilerinizi paylaşmayınız. İlanınızı okuyan firmalar, uygun gördükleri adaylara, sizlere, sitemizden alacakları, sizin vereceğiniz iletişim kanallarınız ile ulaşacaklardır.

Buradaki tek amaç, doğru personeli bulamamaktan yakınan firmaların, iş arayan ve onlara uygun olabilecek, bölgelerindeki kalifiye personele doğru ve zaman kaybetmeden, uzun başvuru metinlerine boğulmadan ulaşabilmelerini ve aynı şekilde kalifiye olan ve belirli bir süredir, aradığı iş olanağına ulaşamayan kişilerin bölgesinde onlara ihtiyacı olan/olabilecek firmalar ile bir araya getirmektir.

Üyelik linkimiz aşağıdadır:

Bu üyelik linkinden kayıt olduktan sonra profil kısmındaki “Biyografik Bilgi” sayfasına aşağıdaki bilgileri özet olarak yazarsanız, bu bilgiler listeye alınacak ve başvuru sırasına göre  yayınlanacaktır.

 • Kişi adı-soyadı ya da Rumuzu :
 • Mesleği (Uzmanlığı):
 • İş Deneyimi (Kaç yıl ve ne tür firmalarda ne görevler yaptı?)
 • Ne tür iş pozisyonları arıyor?
 • Hangi İL ve İLÇE’de iş arıyor?
 • Eğitimi (En son hangi okul ve bölümden mezun oldu?)
 • Varsa Yabancı Dil Bilgileri (Hangi Dili hangi seviyede konuşabiliyor?)
 • Kendisine ulaşılabilecek telefon ve/veya e-mail:  (Telefon numarası vermek zorunlu değildir, ama kullanılan kişisel e-mailin verilmesi gerekmektedir.)

Kayıt linki: http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com/wp-login.php?action=register

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com/?p=1613
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram
İŞ ARAYANLARIN İŞ ARAMA İLANLARI, 3 HAZİRAN CUMARTESİ 2017’DE YAYINLANACAK… İLAN BIRAKMAK İÇİN HEMEN ÜYE OLUN…
Etiketlendi:                                                 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram