ULUSLARARASI DİSTRİBÜTÖRLÜK – ALIM-SATIM-ORTAKLIK TALEPLERİ-7

 

 

İşbirliği, alım, satım ve distribütörlük çağrılarının detaylarının bulunduğu tabloyu klavyedeki ok tuşları ile sağa sola kaydırarak tüm sütunları görebilirsiniz.

 

Ülke / Firma / Kişi AdresWeb Sitesi /e-mail / telefonSektörTalepÜrün
Ukrayna / Trading House Odeskabel / Trading House Odeskabel / Director Nikolaevskaya road, 144, Odessa 65013, Ukrainewww.td-odeskabel.com.ua / sagach.odeskabel@gmail.com +380.487.161120EnerjiSatımUkrayna'nın Ankara Büyükelçiliği tarafından, binalarda, imalathanelerde, enerji naklinde, ulaştırmada, demiryollarında vb. yaygın olarak kullanılan yüksek teknoloji kablo ürünlerini satan firmanın ürünlerini ülkemize de satmak istediği bildirilmiştir. [Self-supporting Insulated Wire (SIP-1, SIP-2) –HDCS No:8544499100, Self-supporting Insulated and Protected Wire (SIP-3, SIP-4) - HDCS No: 8544499100, Power Cable with cross-linked polyethylene insulation (AL) - HDCS No: 8544609010, Power Cable with cross-linked polyethylene insulation (CU) - HDCS No: 8544601010, Fiber-Optic Cables - HDCS No: 8544492000]
MOĞOLİSTAN / Erdenet Makh Market / Anuudar.G / Project ManagerMongoliaanuudar.g@jcd.mn / +976.77.111172HijyenAlımKasaplık hayvan kesimevi ve et işleme tesisi işleten bir Moğol firmasının, bu yıl kesimevi için hijyen ekipmanları almayı planladığı ve bu tür ekipmanları üreten Türk firmalarıyla bağlantı kurmak istediği bildirilmiştir.
TUNUS
201700103-- İşbirliği
TUNUS / Ste de Pesage Machine du Sud – SPMS / Mimoun BEN ATITALLAH125 rue Haffouz 3000 Sfax,contact@pesagemoderne.com / +216.74.236 670;EndüstriİşbirliğiT.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği tarafından, Ste de Pesage Machine du Sud adlı Tunus firmasının, endüstriyel tartım sistemleri, beton blok makineleri ve beton santralleri alanlarında işbirliği yapmak istediğini bildirilmiştir.
TUNUS / Marwa Douzi / Marwa DouziAouled Haffouz Sidi Bouzid,marwa.douzi@yahoo.com / +216.27.310 581MakineAlımT.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği tarafından Marwa Douzi firmasının ülkemizden domates yıkama makinesi almak istediği bildirilmiştir.
KAZAKİSTAN / ASTANA MINING EXPLORATION COMPANY / Fazylbek Mustanov / Yönetici010000, Astana, Kazakhstanfazylbek@gmail.com / +7.7172.769 135MücevheratİşbirliğiKazakistan’da madencilik alanında faaliyet gösteren ve altın madeni işleten ASTANA MINING EXPLORATION COMPANY Şirketi'nin üst düzey yöneticisi olup, TOBB Türkçe Konuşan Girişimciler Programı kapsamında her yıl düzenlenen etkinliklerden birisine katılan Fazylbek Mustanov, kuyumculuk/ mücevherat konusunda deneyimli bir Türk iş ortağı aradıklarını ve yapım aşamasında olan fabrikalarına ortak etmek istediklerini bildirmiştir. Fazylbek Mustanov, Kazakistan’ın mücevherat ürünlerinin yüzde 95’ini ithalat yoluyla karşıladığını ancak, Kazak ürünlerinin desteklenmesi amacıyla mücevherat ürünlerinin ithalatının bu yıl durdurulduğunu belirtmiştir. Fazylbek Mustanov, Şirketin altın madeni sahibi olduğu için avantajlı durumda olduklarını ve konsantre madenden itibaren nihai mücevherat ürününe kadar bütün işlemleri yapmaya karar verdiklerini, Almatı’dan satın aldıkları 800 m2 arsada yeni bina inşasına başladıkların ve fırından başlayıp atölyedeki bütün prosedür için bir bina kuracakların ve başlangıç olarak, haftada 20 kilo saf altın üzerinde çalışmayı düşündüklerini belirtmiştir.
BULGARİSTAN / 60K Ltd / Mariya Toshkova / Business Development Managerwww.60k.com / mariya.toshkova@60k.comE-ticaretSatımBulgaristan’ın Ankara Büyükelçiliği, Ticari ve Ekonomik İlişkiler Ofisi tarafından, Bulgaristan’ın en büyük dış kaynak kullanımı (outsourcing) şirketlerinden birisi olduğu ifade edilen 60K şirketinin, Türkiye’deki e-ticaret şirketlerine müşteri destek hizmetleri (bilgi sistemleri, saha hizmetleri, telefonla müşteri hizmetleri vb.), e-ticaret şirketlerine Back Office destek hizmetleri, mobil operatörlerle Internet ve TV servis sağlayıcılarına müşteri desteği veya BT destek hizmetleri ve tur operatörlerine havayolları ve Internet uçak bileti satış sitesi hizmetleri vb. sunmak istediği bildirilmiştir.
BULGARİSTAN / FARGO GROUP EXPORT JSC / Mrs. Teodora Chavdarova / Sales ManagerP.O. Box: 1000, Sofia - Bulgaria, , http://fargogroup-export.com / chavdarova@fargogroup-export.com / +359.889.337378Tarım SatımBulgaristan’ın Ankara Büyükelçiliği, Ticari ve Ekonomik İlişkiler Ofisi tarafından, tüm çiftlik hayvanları için granül yem ve buğday, darı, ayçiçeği, soya, buğday kepeği ve arpa tedarikçisi ve ihracatçısı olan Fargo Group Export JSC şirketinin ürünlerinin Türkiye’de tanıtım, temsilciliğini yapabilecek firmalarla bağlantı kurmak istediği bildirilmiştir.
İRAN / KARTAL TEJARAT (Kartal Ticaret) / Hojjat Mohammadpourkartal.t.m90@gmail.com / +98.914.9620679KimyaSatımFirmanın Türkiye’ye organik gübre satmak istediği bildirilmiştir. Hojjat Mohammadpour ile Türkçe iletişim kurulabilir.
KAZAKİSTAN / Quantum i7 LLC / Pavel Kim / Director Republic of Kazakhstan , 050009 Almaty, Rozybakiyev street, 70 / pavelkim@yahoo.com / +7.707.402 43 38GıdaSatımPiyasa analizi, ticari aracılık, iş ortağı arama, Kazakistan pazarında ve Orta Asya’da ithalat, ihracat, satış temsilciliği, temsilcilik arayan yabancı şirketlere uygun şirket bulunması vb. hizmetler sunan firmanın, Kazakistan’dan bitkisel yağ, karabuğday vb. ithal etmek isteyebilecek şirketlere tedarikçi olabileceği bildirilmiştir. Tedarikin doğrudan üreticiden sağlanacağı, teslimatın 40 ton\'dan başladığı, bitkisel yağ fiyatının litre başına KDV dahil 1 USD, karabuğdayın kg başına KDV dahil 0,61 USD olacağı belirtilmiştir.
UKRAYNA / Maritime Inter Service LTD / Diana MysenkoMariupol, Ukraine Admiral Lunin ave., 89, 26, ,http://miservice.com.ua/en / mysenko.d@miservice.com.ua / +380.67.464 33 69GıdaSatımUkrayna’nın Ankara Büyükelçiliği tarafından Maritime Inter Service LTD şirketinin ülkemize buğday, ayçiçeği, süpürge darısı, arpa, soya fasulyesi, çavdar, kolza, bezelye, yulaf, keten, hardal, mısır, akdarı, karabuğday, yağ çeşitleri, un, vb. satmak istediği bildirilmiştir.
Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com/?p=1575
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram
ULUSLARARASI DİSTRİBÜTÖRLÜK – ALIM-SATIM-ORTAKLIK TALEPLERİ-7
Etiketlendi:                                             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram