İLGİNÇ BULUŞLAR-ÜRÜNLER-7

Günlük hayatımızı kolaylaştıran, mutfak işlerinde, ya da işimiz ile ilgili planlamalarda, bazen arabamızda, bazen bahçemizde kullanabileceğimiz  Bu bölümde yine, sizlere, karşımıza çıkan ilginç ürünleri toparladık.

 

Ayrı ayrı çatal bıçak kullanılmasının çok gerekli olmadığı porsiyonlar için ideal bir çözüm gibi görünüyor.

Özellikle, pizza, börek, pide gibi yumuşak kesimli yiyeceklerin lokmalara bölünmesinde kolaylık sağlamakta ve bu sayede bıçağın sofrada kalabalık etmesinin önüne geçilmektedir.

Örneğin, tabakların ellerde gezdiği kokteyller için kullanışlı bir ürün olabilir…

Sebze çeşnili sotelerin hazırlanmasında, havuç, patates, enginar, yer elması, kabak, kereviz gibi sebzelerin hem daha kolay sindirilebilecek incelikte kıyılması hem de sote tabağında daha estetik görünmesi için güzel bir aparat.

Aynı zamanda, makarna ve tavuk parça kavurmaların soslarında da sebzelerin bu şekilde kıyılması tatların özdeşleşmesini hızlandıracaktır.

     Özellikle bahçe, teras ve balkon gibi açık mekanlarda bir davet verdiyseniz, misafirlerin çöplerini atmak için kolaylıkla ulaşabileceği seyyar bir çöp kovası oldukça kullanışlıdır.

Bu sayede, bu tasarım misafirler gittikten sonra ortamın daha az dağınık ve kirli görünmesine engel olacaktır.

                                  

Tam yazlık sitelerin, kampüslerin içinde, ya da, yolların düzgün olduğu köy ve mahallelerde kullanılabilir. Hem park probleminin olmayacağı hem de havaya salınan emisyon gazlarının oluşmayacağı kullanışlı bir araç.

Düşünün bir kere, güzel bir bahar gününde, Bir sahil kasabasında çocukları da arkaya oturtup, kucaklarına da hazırladığınız kumanya torbasını ve toplarını tutuşturup plaja gidiyorsunuz. Süper… Bu arada aman bir kilit sistemi almayı unutmayın. Yine de lastiklerinden sabit bir yere kilitlemekte fayda var. Ne olur, ne olmaz…

İşte bu hazır pasta keklerini daha ince ve kat kat ayırmak için güzel bir aparat… Böylece, sayı atan krema katlarının birine kestaneli içi sürerken, diğerine de içinde fıstık topları olan karameli sürebilirsiniz…

Özellikle daha estetik ve lezzetli pastalar hazırlayabilmek için bize yardımcı olacağa benziyor bu tasarım…

   

Bloğunuza yazı yetiştiriyorsunuz, ya da iş maillerinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Konu iş de olsa, daha keyifli ve ergonomik bir ortamda kontrollerinizi yapabilmeniz için bu sehpa oldukça şık ve rahat görünüyor. Bir de yumuşacık bir puf çekin kendinize, bir de sıcak demli bir çay…

İşte şimdi daha yaratıcı ya da daha odaklı bir şekilde işlere yönelebiliriz.

İşte bu  kemer, özellikle hanımlar için bir çok işe yarayabilir. Bel çapına güvenenler bunu göstermek için takabilir, ya da zayıflama sürecinde olanlar, kendilerini motive etmek için evde ya da spor yaparken kullanılabilir.

Tabii bu arada beyleri unutmayalım. Onlar için de sağlıklarına dikkat etmek ve bel ölçüsünü kontrol etmek önemli bir gereklilik…

 

Güzel bir fritöz tasarımı… Az yağ ile iki farklı çeşit kızartma için pratik bir dizayn. Her bir kızartmada bir kişinin öğünü için yemek hazırlayabilirsiniz.

Kızgın yağda 3 dakikalık kızartma süresi bir porsiyonu çıkardığına göre, ortalama 15 dakikada ailenize hafif yağlı güzel lezzetler sunabilirsiniz…

   Özellikle bahçenizde, bir bölgeyi çiçek ekmek, bir bölgeyi yeşillik ekmek için, bir bölgeyi de araba parkına ayıracaksanız, bu plastik ve estetik görünümlü ayıraçlar oldukça kullanışlı olacaktır.

 

 

Oldukça pratik ve taşınabilir bir dikiş makinesi… Dikiş dikmeye çok hakim olmayanlar için bile kurtarıcı ve kullanımı kolay bir yapısı olan bu makinenin odamızın bir köşesinde durması oldukça faydalı olacaktır.

Hatta, çalışma mekanlarının uygun olduğu durumda, iş yerinde bile bulundurmak avantajlı olabilir. Çünkü gün geçmiyor ki, içimizden birilerinin iş kıyafetleri, tam önemli bir toplantı ya da iş seyahati öncesi sökülebiliyor, yırtılabiliyor…

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com/?p=1372
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram
İLGİNÇ BULUŞLAR-ÜRÜNLER-7
Etiketlendi:                                         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram