Londra’da Start Up Programı – 4 Hafta (Tüm Masraflar Karşılanıyor.)

 

CGA (Collective Global Accelarator) Programının kapsamında bu yaz Londra’da 4 hafta boyunca tatil ortamında eğitimler, atölye çalışmaları, danışmanlık hizmetleri ve en önemlisi projenizi sunabileceğiniz yatırımcılara ulaşma imkânının verileceği bir etkinlik düzenlenecektir. CGA’da bu programa katılmanızla birlikte sosyal girişiminizi ölçeklendirmenize yardımcı olacak mantığı, ilgili araçları ve profesyonel ağı elde edebilecekseniz.

Programın tamamı Collective Foundation tarafından finanse edilecektir. Bu finansal destek kapsamında, gidiş-dönüş uluslararası uçak bileti, Londra’da şehir içi ulaşım, program süresince konaklama ve yemekler için asgariden maliyetler karşılanacaktır.   Program 7 Ağustos’ta başlayıp 7 Eylül’de bitecektir.

Katılımcılar için öncelikli şartlar, dünyanın her yerinden başlangıç aşamasında bir sosyal organizasyona sahip ve 20-35 yaş arasında olmalarıdır. Başvurulardan 10 proje seçilecektir.

Başvuru son tarih: 30 Nisan 2017’dir. İlk 5 katılımcı bu tarihte seçilecektir

Son beş katılımcı ise yine bu başvuruların arasından 30 Mayısta seçilecektir.

Detaylar aşağıdaki gibidir:

 

Konuşmacılar ve  İş Atölyeleri

Londra’daki uzmanlardan sanayi ve düşünce liderlerinden iş geliştirme tasarım kurgulama, kaynak bulma, satış, pazarlama, iletişim yönetimi, etki ölçme gibi birçok konuda yeni bilgiler ve deneyimler aktarılacaktır.

 

Mentörler:

Her katılımcı, onunun amaçlarını ve isteklerini şekillendirecek kişisel mentörü ile eşleştirilecektir. Birlikte hayallere eriştirecek strateji oluşturulacaktır. Bu CGA etkinliğinden sonra bile en az bir yıl boyunca mentör size geri bildirimde bulunacak ve hedefleri ulaşmada stratejiyi uygulayıp uygulamadığınız konusunda faaliyetlerinizi kontrol edecektir.

 

Çevre / Topluluk:

Collective Old Oak (Kollektif Eski Çınarlar)Londra’da mevcutta var olan bir topluluktur. Bu dört hafta boyunca katılımcılara, tutkulu ve yaratıcı bir ekip, ilham veren çalışma alanları, ve diğer katılımcılar ile fark yaratacak beraber çalışmaların yapabileceği iş atölyeleri sunulacaktır.

 

İş Ağı (Netwok):

Collective’in sunduğu global standartlardaki iş ağı sayesinde katılımcılar, start up projelerini ileriye taşıyabilecek doğru bağlantılar elde edebileceklerdir.

 

Yatırımcı Eşleştirme Etkinliği:

4 haftalık bu program boyunca yatırımcılara, projelerini tanıtıp finansal destek finansal destek bulabilecekleri, küçük yatırımcı gruplarının hazırlayacağı etkinliklere katılma fırsatı verilecektir. Eğitim sonrasında, projenizi yatırımcılara sunma, beğendirme imkanı yapacağınız bu etkinliklerde, sizi dinleyen yatırımcılar, size projenizin tesirini ölçebilmeniz için geri bildirim, soru ve yorumları ile yardımcı olacaktır.

 

Detaylar için: http://www.globalsocialaccelerator.com/

 

Başvuru için: https://gsa2017.typeform.com/to/TbcHUy

 

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com/?p=1109
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram
Londra’da Start Up Programı – 4 Hafta (Tüm Masraflar Karşılanıyor.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://pazarlar-girisimler-firsatlar.com
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram